Gizlilik Politikası

dizaynsunucum İnt. ve Bil. Hizmetleri

Hizmet Sözleşmesi [07/11/2020]
Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikası aşağıda madde madde listelenmiştir

Sözleşmenin Konusu ve Süresi


Gizlilik Politikası


Herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmadan dizaynsunucum websitesi üzerinde gezebilir ve paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Bilgi isteme işlemi sadece sipariş sırasındaki üyelik aşamasında yapılmaktadır.

dizaynsunucum, müşterilerinden aldığı her bilgiyi saklamayı ve yasal bir zorunluluk olmadıkça paylaşmamayı taahüt eder.

dizaynsunucum'a ilettiğiniz bilgiler sadece amacına yönelik olarak kullanılacaktır (örneğin: TC Kimlik Numarası ile fatura kesilmesi, çeşitli durumlarda SMS gönderilmesi vb.)

dizaynsunucum'a ilettiğiniz tüm bilgiler (TC Kimlik Numarası, e-posta, telefon numarası vb.) sunucularımızda mümkün olan en yüksek güvenlik önlemleriyle saklanmaktadır. Yine de oluşabilecek herhangi bir hack vb. durumunda dizaynsunucum'ın hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.


Güvenlik Politikası


Sistemimizde, bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen durumlarda kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek amacıyla çeşitli güvenlik önlemleri kullanılmaktadır.

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz 256 Bit SSL (güvenlik) sertifikası ile şifreli olarak doğrudan ilgili bankanın sistemlerine iletilir. Sistemimizde hiçbir kredi kartı bilgisi kesinlikle saklanmamaktadır.

Sistemlerimiz dünyaca ünlü CentOS işletim sistemi üzerine kurulmuştur, PHP programlama dili ve MySQL veritabanı ile hizmet vermektedir. En son güncellemeler ve alınabilecek en yüksek güvenlik önlemleri tarafımızca düzenli olarak yapılmaktadır.


Sistemlerimizde bulunan üye hesabınızı istediğinizde info@dizaynsunucum.com.tr adresi ile iletişime geçerek sildirebilirsiniz.